Wyślij wiadomość
Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd.
Dom >
Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy

Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd.

Staramy się stworzyć nasz produkt w jedności bezpieczeństwa, ochrony środowiska i komfortu. Służymy, aby pozytywnie wpływać na życie innych. Budowanie harmonijnej przestrzeni życiowej, budowanie bezpieczeństwa, budowanie zieleni, lepiej dla ciebie i dla środowiska.

  • Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania
Rodzaj działalności: Producent , Eksporter
Marki: Obudowa TPA
Ilość pracowników:: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5000000-6000000
Rok założenia: 2010
Eksport szt.:: 60% - 70%
Wstęp

TianPuAn Building Materials Technology Co., Ltd., znany również jako (TPA Housing) rozpoczyna działalność w 2010 roku. Od tego czasu jesteśmy profesjonalnym producentem konstrukcji stalowych, kontenerów, domów prefabrykowanych, balustrad, lekkiej stalowej willi, płyt warstwowych i profilowanej stali z certyfikatem ISO9001 i SGS.Posiadamy dwa warsztaty produkcyjne o łącznej powierzchni zakładu 20 000 m2 wyposażone w automatyczną linię natryskową.Nasza zdolność to około 1000.000 metrów kwadratowych rocznej produkcji.

Przez te lata mamy dobry zespół, który zajmuje się projektowaniem, instalacją i eksportem w branży zamorskiej.Wierzymy, że w oparciu o to, co zrobiliśmy w kraju, możemy robić lepsze konstrukcje stalowe, domy z prefabrykatów, lekkie stalowe wille, domy kontenerowe, balustrady, okna i drzwi na całym świecie.​

Jakość jest podstawą sukcesu, a Innowacja źródłem rozwoju.Nasz unikalny proces poświęcony jest zaprojektowaniu dla Ciebie pięknego, bezpiecznego, przestronnego miejsca.Wnosimy nasz entuzjazm i staramy się, aby tak się stało!
 

 

KULTURA FIRMY
Nasza wizja: Być światowym liderem w branży budownictwa prefabrykowanego.
Nasza misja: Budowanie znanej marki, rozwijanie zróżnicowanych branż.
Nasz duch: uczciwość, realizm, eksploracja, innowacja
Nasza usługa: Możemy zapewnić ekspertyzę w zakresie projektowania domów, wiedzę budowlaną, której potrzebujesz, aby zbudować swój niestandardowy dom w krótkim czasie i w ramach Twojego budżetu.Pomożemy Ci osiągnąć równowagę między jakością, funkcjonalnością i kosztami.Pozytywne usługi sprzedażowe i posprzedażowe są zawsze dobrze oceniane.

Usługa
Koncentrujemy się na produkcji prefabrykowanej obudowy wykonanej na zamówienie, przyjaznej dla środowiska i stali. Dzięki specjalistycznej technologii, profesjonalnym zespołom projektowym i wysokiej jakości zespołowi budowlanemu podjęliśmy setki produkcji i instalacji budynków prefabrykowanych, otrzymaliśmy konsekwentnie wysokie uznanie klientów.


Profesjonalna usługa projektowania
Nasz zespół projektantów jest w stanie spełnić wszystkie wymagania naszych klientów i wypuszczać co najmniej 10 nowych modeli każdego miesiąca. Możesz spersonalizować swój dom, aby zapewnić nam powierzchnię domu, liczbę pięter i sypialni, luksus lub normalnie, lub niską konfigurację kosztów, którą umie odpowiednio sporządzić plany.

Usługa instalacji
Ogólnie rzecz biorąc, podajemy cenę, która jest wyłącznie opcją instalacyjną. Dostarczymy Państwu szczegółowy rysunek. W razie potrzeby wyślemy inżyniera do przewodnika na miejscu. jednakże opłata wizowa, bilety lotnicze, zakwaterowanie, płace będą na koncie kupującego.

Usługi transportowe
W razie potrzeby możemy zaoferować usługi transportowe. Współpracowaliśmy z firmami spedycyjnymi, które mogą zaoferować dobrą obsługę przesyłek, aby na czas zapewnić ETD i ETD. I można również zaufać naszym agentom odprawy celnej i przyczepie.

Prywatne usługi produkcyjne (OEM)
Możemy wyprodukować i dostarczyć wysokiej jakości metalowy system budowlany pod Twoją marką.

Usługi Private Label
Promuj nazwę swojej firmy i markę jako najlepsze źródło opłacalnych, wysokiej jakości budynków metalowych.

Historia

Możemy zapewnić wiedzę w zakresie projektowania domu, wiedzę budowlaną, której potrzebujesz, aby zbudować swój własny dom w krótkim czasie i w ramach swojego budżetu. I pomogą Ci osiągnąć równowagę między jakością, funkcjonalnością i kosztami. Dzięki grupie zarządzającej, w skład której wchodzą eksperci i biznesmeni z branży 60 pracowników, firma od kilku lat stale się rozwija. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości i profesjonalnych usług sprzedaży wszystkim naszym klientom. Mamy klientów na całym świecie, takich jak Angola, Palau, Malediwy, Etiopia, Tanzania, Karaiby, RPA, Austria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Malezja, Wietnam, Peru, Australia, Cypr.

Nasz zespół

Nasz składnik zespołu

 

1. Dyrektor generalny --- (1 osoba)

2. Amin.Dział. --- (1 osoba)

3. Dział sprzedaży --- (10 osób)

4. Dział projektowy --- (8 osób)

5. Dział zakupów --- (2 osoby)

6. Dział Produkcji --- (30 osób)

7. Dział Jakości. --- (2 osoby)

8. Magazyn --- (2 osoby)

9. Dział Finansowy. --- (2 osoby)

 

Razem: 58 osób

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

+86-13929163028
Lishui Town, Nanhai District, Foshan Guangdong, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas