Dom

Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

TianPuAn Building Materials Technology Co., Ltd., znany również jako (TPA Housing) rozpoczyna działalność w 2010 roku. Od tego czasu jesteśmy profesjonalnym producentem konstrukcji stalowych, kontenerów, domów prefabrykowanych, balustrad, lekkiej stalowej willi, płyt warstwowych i profilowanej stali z certyfikatem ISO9001 i SGS.Posiadamy dwa warsztaty produkcyjne o łącznej powierzchni zakładu 20 000 m2 wyposażone w automatyczną linię natryskową.Nasza zdolność to około 1000.000 metrów kwadratowych rocznej produkcji.

Przez te lata mamy dobry zespół, który zajmuje się projektowaniem, instalacją i eksportem w branży zamorskiej.Wierzymy, że w oparciu o to, co zrobiliśmy w kraju, możemy robić lepsze konstrukcje stalowe, domy z prefabrykatów, lekkie stalowe wille, domy kontenerowe, balustrady, okna i drzwi na całym świecie.​

Jakość jest podstawą sukcesu, a Innowacja źródłem rozwoju.Nasz unikalny proces poświęcony jest zaprojektowaniu dla Ciebie pięknego, bezpiecznego, przestronnego miejsca.Wnosimy nasz entuzjazm i staramy się, aby tak się stało!
 

 

KULTURA FIRMY
Nasza wizja: Być światowym liderem w branży budownictwa prefabrykowanego.
Nasza misja: Budowanie znanej marki, rozwijanie zróżnicowanych branż.
Nasz duch: uczciwość, realizm, eksploracja, innowacja
Nasza usługa: Możemy zapewnić ekspertyzę w zakresie projektowania domów, wiedzę budowlaną, której potrzebujesz, aby zbudować swój niestandardowy dom w krótkim czasie i w ramach Twojego budżetu.Pomożemy Ci osiągnąć równowagę między jakością, funkcjonalnością i kosztami.Pozytywne usługi sprzedażowe i posprzedażowe są zawsze dobrze oceniane.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Możemy zapewnić wiedzę w zakresie projektowania domu, wiedzę budowlaną, której potrzebujesz, aby zbudować swój własny dom w krótkim czasie i w ramach swojego budżetu. I pomogą Ci osiągnąć równowagę między jakością, funkcjonalnością i kosztami. Dzięki grupie zarządzającej, w skład której wchodzą eksperci i biznesmeni z branży 60 pracowników, firma od kilku lat stale się rozwija. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości i profesjonalnych usług sprzedaży wszystkim naszym klientom. Mamy klientów na całym świecie, takich jak Angola, Palau, Malediwy, Etiopia, Tanzania, Karaiby, RPA, Austria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Malezja, Wietnam, Peru, Australia, Cypr.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Obudowa TPA

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. Certyfikaty